new WOW().init();

آیا می دانید تفاوت یک پزشک با یک متخصص دفاع شخصی چیست؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آیا می دانید تفاوت یک پزشک با یک متخصص دفاع شخصی چیست؟
هر دو آنها دکتر هستند .اگر درگیری به وجود آید و فرد آسیب ببیند (برای مثال دست یا پای او بشکند)دکتر آن را مداوا می کند یا اگر بخواهیم بهتر بگوییم دکتر مشکلات جسمی فرد را درمان کرده اما قادر به درمان مشکلات روحی فرد نیست.اما یک متخصص دفاع شخصی می تواند با آموزش دفاع شخصی به فرد باعث شود که در هیچ زمانی افراد مهاجم نتوانند به فرد آسیب برسانند و فرد در کمال سلامت جسمی و روحی از درگیری جان سالم به در ببرد در نتیجه متخصص دفاع شخصی یک پزشک است.پزشک پیشگیری ، زیرا دفاع شخصی علمی ترکیبی است از تمامی ورزش ها. شما برای فرا گرفتن و آموزش دفاع شخصی نیاز به هیچ سابقه ورزشی ندارید .ما در اینجا به صورت آکادمیک آموزش های لازم را به شما می دهیم .گاهی بی تجربه بودن کارآموز بسیار بهتر از باتجربه بودن اوست، زیرا در بسیاری از موارد دیده شده که هنرجو از قبل تحت آموزش های غلط قرار گرفته و با فنون اشتباهی آشنا شده است و آنها در ذهن وی باقی مانده اند  که این  امر بسیار کار آموزش را سخت می کند.
در آموزش دفاع شخصی سن فقط یک عدد است و فرد تا زمانی که بتواند یکی وزنه نیم کیلویی را از زمین بلند کند می تواند آموزش ببیند.آموزش های ما باعث جوانی شما می شود زیرا شما همیشه خود را چابک می بینید و این باعث می شود  به راحتی در حمله، شخص یا اشخاص مقابل خود را از پای درآورید ،تسلیم خود کنید و حتی تحویل پلیس دهید.در ژاپن بزرگسالان( حتی افراد بالای 90سال) به دلیل اینکه به این ورزش عشق می ورزند و آنر ا به خوبی فرا گرفته اند به راحتی با جوانان درگیر می شوند و آنها را شکست می دهند.


شما می توانید با اندکی قدرت از خود و همراهانتان دفاع کنید
اگر فردی قدرت زیادی دارد به این معنا نیست که می تواند از خود یا دیگران دفاع کند ، در اصل در اینجا تکنیک جای قدرت را میگیرد شما میتوانید به راحتی تکنیک ها را بر روی هر فردی حتی بدنسازهای حرفه ای اجرا کنید و مطمئن باشید کاملا جواب خواهید گرفت .ما به شما تکنیک ها و فنونی را آموزش می دهیم که هیچ فرد مهاجمی در مقابل آن طاقت نیاورده و تسلیم شما خواهد شد.

 
چگونه از خودتان محافظت می کنید
هر زمان حمله ممکن است اتفاق بیفتد، ممکن است شما ندانید چگونه باید از خود دفاع کنید، آیا می توانید از پس مهاجم برآیید و به راحتی ، بدون آسیب زدن به خود و مهاجم از اتفاق جان سالم به در آورید ؟ دانستن بسیاری از تکنیک ها ، بافت ها و نقاط حساس بدن، چگونگی زدن ضربه های بدون خشونت و در صورت لازم با خشونت می تواند برای شما حائز اهمیت باشد.دانستن تمام نقاط حساس می تواند به شما کمک کند،سر،گردن ،کشاله ران ،دست ها و پاها. بدن نقاط حساسی دارد که شما با یادگیری آنها می توانید به مهاجم غلبه و مهارت های خود را افزایش دهید.
در نظر بگیریم شما یک فرد قوی هستید و می توانید بینی یا دندانهای مهاجم را بشکنید یا سرو صورت او را زخمی کنید یا به دست و پای او آسیب برسانید و حتی بشکنید آیا لزومی است برای یک درگیری کوچک این همه خشنونت به خرج دهید؟ اگر مهاجم جانش را از دست بدهد یا نقص عضو شود چه می شود؟ آیا بعد از صدمه های شدید به مهاجم ناراحت و نگران وی نمی شوید یک درگیری کوچک را به درگیری بزرگ تبدیل کرده اید و از کار وزندگی جا مانده اید.دوست یا همکار خود را به محل کار دعوت کرده و طی اختلافات کاری به مشاجره می پردازید او حمله میکند این گونه درگیری ها را بایدکنترل کنید در غیر این صورت در گیری احتمالا به جراحت زیاد پایان یابد.
ممکن است حمله های بیشمار در یک لحظه شما را تهدید کند در هنگام رانندگی ، در تصادف ، هنگام ورود یا خروج و یا داخل پارکینگ، مکان های عمومی ، جاهایی که قرار ملاقات کاری و غیره دارید .زمانی که کسانی را به منزل و محل کار خود دعوت می کنید یا جهت کار یا آموزش نزد آنها رفته اید، در مترو ،اتوبوس یا تاکسی ، رستوران ها مکان های تفریحی و غیره.

هدف ما

در هر وضعیت جسمانی هستید در هر سنی هستید

" ما شما را ایده ال می سازیم"

برچسب ها

دفاع شخصی هوشمند

علی نیازی

سنسی

دفاع و مبارزه

سلاح سرد

ساعات کار باشگاه

دوشنبه : 20:30 - 18:30
شنبه: 20:30 - 18:30

 

Search