new WOW().init();

سخنانی از استادان هنرهای رزمی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سخنانی از استادان هنرهای رزمی

از مشت برای زدن حریفی که جلو شما است استفاده کنید. به تمرین تکنیک و حرکت های پایه کاتا بپردازید. تمرین با وزنه قدرت شما را افزایش می دهد. هر روز تمرینات قلبی عروقی را در باشگاه انجام دهید. این ها جز مهمترین نکات مربوط به هنرهای رزمی می باشند که در ادامه اساتید هنرهای رزمی به طور مفصل اسرار یادگیری هنرهای رزمی خود برای استفاده در دفاع شخصی را فاش می سازند.

 

تکنیک های متناسب با موقعیت خود را انتخاب کنید

مربی هنرهای رزمی: گرگجکسون مربی MMA می گوید:

ترکیب هنرهای رزمی برای رقابت و مخلوط هنرهای رزمیبه عنوان شکلی ازدفاع شخصی دو چیز متفاوت هستند اما بیساری از تکنیک هایشان مشابه هم است. هنرهای رزمی ترکیبی برای ورزش به صورت یک به یک و در یک محیط ثابت، مقداری شدید و پیچیده می باشد.

بدانید که برای چه تمرین می کنید

Stephen K. Hayesمربی نینجتسو و نویسنده کتاب نینجای کامل می گوید:

باید هدف خود را آشکار سازید و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید. باید دلیل خود برای تمرین کردن را مشخص کنید. آیا فقط برای ماجرا جویی تمرین می کنید؟ برای به کمال رسیدن دنبال ورزش کردن هستید؟ آیا می خواهید برای لذت بردن از هیجانات رقابت و یا لذت بردن از یک چالش به دنبال تمرین و ورزش هستید؟ اگر ابتدا هدف خود را مشخص کنید مطمئنا می توانید برنامه بهتری برای رسیدن به آن بچینید.

کاوش ذهن خود

Bill Wallaceمربی رشته کیک بوکسینگ می گوید:

آنچه را که از هنرهای رزمی می خواهید روشن کنید. برخی از افراد می خواهند تبدیل به یک ضربه زن شوند در حالیکه برخی از افراد می خواهند به اشکال مختلف هنرهای رزمی آشنایی پیدا کنند. برخی ترجیح می دهند که فقط بر روی سلاح های هنرهای رزمی تمرکز کنند. شما باید خودتان را درک کنید زیرا برای رسیدن به موفقیت باید طرز فکر درستی را در پیش بگیرید.

داشتن تمرین تا زمان تسلط بر اصول

 Karen Sheperdمربی کندو می گوید:

یادگیری اصول اولیه و انجام دادن آنها با بهترین توانایی، قبل از انجام تکنیک های پیشرفته تر. اصول اولیه، مواضع، مشت و لگد، مسدود کردن از پایه های هر هنر رزمی می باشند. اگر پایه و اصول شما ضعیف باشد هرآنچه را که ساخته اید سقوط خواهد کرد. به عنوان مثال شما باید قادر به نگه داشتن موضع خود باشید و بتوانید حرکات را در داخل و خارج انجادم داده از تکنیک های مناسب استفاده کنید.

توسعه صبر خود

 Lisa Kingمربی موی تای می گوید:

هنرهای رزمی شکلی از تفریح نیستند، آنها یک روش زندگی هستند. انتظار نداشته باشید که پس از یک یا دو ماه تمرین بتوانید جهان را به تسخیر خود در آورید. باید برای دوره های طولانی در مورد هنر رزمی خود برنامه ریزی کنید. و اهداف کوتاه مدت و بلند مدتی را برای خود تعریف کنید.

تفسیر واقعیت

 Richard Ryanمربی MMA  می گوید:

اگر واقعا آن را درک نمی کنید در برابرشما کار خواهد کرد. اگرچه هر کس می تواند یک نقطه نظر داشته باشد اما تنها یک واقعیت وجود دارد و نمی توان آن را با اولویت های شخصی تفسیر نمود. ممکن است کسی بر این باور باشد که می تواند پرواز کند و تمام طول روز را در مورد آن بحث کند. او می تواند نظریه های متفاوتی در مورد اینکه چگونه می تواند پرواز کند را ارائه دهد و حتی از یک ساختمان 80 طبقه بپرد و 79 طبقه باقیمانده را پرواز کند تا زمانیکه با واقعیت روبرو می شود.

برسی بیشتر احتمال حملات

Jim Wagner نویسنده کتاب "واقعیت دفاع شخصی" می گوید:

یادگیری تکنیک های دفاعی برای مقابله با ضد حملات حریف می تواند خوب باشد. بدانید که چگونه حملات جنایتکارانه در خیابان اتفاق می افتند، چگونه یک بیمار روانی به شما حمله می کند، چگونه یک حمله تروریستی اتفاق می افتد و غیره ... . به دنبال اطلاعاتی  در مورد آن از مردمی که در آنجا بوده اند بگردید.

تقویت عزم و اراده خود

 Lisa Kingمربی هنرهای رزمی می گوید:

شما از طریق فرآیندهای آزمایشی که در هنرهای رزمی می باشند فروتنی را یاد می گیرید. هر از دست دادنی به شما فشار بیشتری برای تمرین سخت تر وارد می کند بنابراین شما می توانید بهتر از قبل عمل کرده و پیشرفت کنید. از تجربیات دیگران استفاده کرده و سعی کنید که عزم و اراده خود را به بهترین شکل ممکن تقویت کنید تا به هدف مورد نظر خود برسید.

استاد روش خود باشید

 Steve DeMascoستاره مجموعه "شائولین چوان" می گوید:

رزمی کاران اغلب قربانی تکنیک های قدرتی و سرعتی می شوند اما قدرت و سرعت بدون داشتن تکنیک هیچ چیزی نیست. تکنیک به دست ها و پاهای شما دقت می دهد که درنتیجه منجر به کنترل بهتر می شود و در فلسفه هنرهای رزمی ضروری می باشد. تکنیک و فلسفه ویژگی هایی هستند که شما را از جنگنده های خیابانی متمایز می کنند.

متعادل ماندن

 Julius Melegritoستاره هنرهای رزمی فیلیپینی می گوید:

همانطور که شما تمرین می کنید در مورد هنر، ورزش و دفاع شخصی نیز فکر کنید. تمرکز بیش از حد در ورزش و تمرکز اندام، تفکر شما را در مورد عملی بودن همه چیز در خیابان کند می کند که می تواند باعث اشتباه در قضاوت شود. به همین ترتیب تمرکز بیش از حد بر روی بخشی از سبک رزمی خود، ذهن شما را از دیدن چیزهای دیگر منع می کند.

هدف ما

در هر وضعیت جسمانی هستید در هر سنی هستید

" ما شما را ایده ال می سازیم"

برچسب ها

دفاع شخصی هوشمند

علی نیازی

سنسی

دفاع و مبارزه

سلاح سرد

ساعات کار باشگاه

دوشنبه : 20:30 - 18:30
شنبه: 20:30 - 18:30

 

Search